TEFAL – Wyniki konkursu!

Aktualizacja: 25 października 2015 przez Paula Andrzejewska

Panie i Panowie. Nadeszła wiekopomna chwila. Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania był zestaw garnków Tefal Intuition! :)

Wybór był naprawdę trudny. Zgłoszeń przyszło prawie 120 i dlatego potrzebowaliśmy trochę więcej czasyu, aby się z nimi zapoznać i wybrać (naszym zdaniem) najlepszą historię. Ubawiliśmy się po pachy czytając Wasze opowieści, bo każda kolejna była lepsza od poprzedniej. ;)

[werble!] Zwycięzcą konkursu jest…

Zwycięzcą konkursu jest Pani Marta Gawrońska! :)

Serdecznie gratulujemy Pani Marcie i zamieszczamy poniżej zwycięską historię. Wszystkich pozostałych uczestników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, których na pewno nie zabraknie na naszym blogu. :)

Zwycięska historia:
Pochodzę z rodziny, w której talent kulinarny dziedziczy się w genach. I chyba sporo w tym prawdy, bo dość dobrze radzę sobie w kuchni, sprawnie operuję urządzeniami AGD i naczyniami . Może Michel Moran nie dałby mi jeszcze “fartucha”, ale tragedii nie ma. Wszyscy jedli, nikt nie umarł. ;) Wpadek spektakularnych nie mam (albo stosuję wypieranie). No, nie licząc podpalonych ścierek, nadpalonych misek (bo stały za blisko kuchenki gazowej) lub momentu, gdy sobie sypnę hojnie solą. Chociaż nie! Nawet największy mistrz może mieć trudne początki. Pamiętam swój debiut przy produkcji pączków na Tłusty Czwartek. Miałam przepis babci i wszystkie składniki. Przeleciałam wzrokiem przepis, uznałam że wiem i zaczęłam pączkową produkcję. Gdzieś mi się obiło o uszy, że warto dodać do pączków nieco spirytusu, by nie piły zbyt wiele oleju. Nie wiedziałam, czy dodać go do ciasta czy oleju, więc metodą dedukcji doszłam, że pewnie chodzi o tłuszcz w garnku do smażenia (wiadomo – tam się rozgrywa walka o pączka). Chlapnęłam więc cały kieliszek czystego spirytusu do gorącego oleju i … bramy piekieł się przede mną otworzyły, a sam czort posłał słup ognia. Na szczęście zachowałam owłosienie na głowie, ale ofiara była. Sufit. Okrągła plama czarnej sadzy nad kuchenką przez jakiś czas przypominała mi jeszcze o mej niebywałej inteligencji kulinarnej i obeznaniu. Teraz wiem! Jak spirytus to do pączka. Albo herbaty.

Artykuł powstał we współpracy z marką Tefal.

2 komentarze do wpisu „TEFAL – Wyniki konkursu!”

  1. o rany :-O niesamowita historia. :-) Gratulacje ;) Nie wiem tylko za bardzo czego bardziej… Czy tego ,że Pani przeżyła czy wygranych garnków ;) Ale co za zwrot akcji … najpierw ,,bramy piekielne się przed Panią otworzyły by ostatecznie diabełek dał pani kopa i skierował do góry, do nieba… no bo jak może czuć się inaczej laureatka konkursu :-) Jeszcze raz gratuluję :-)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.