KONTAKT i WSPÓŁPRACA

Reklama na Jak Po Maśle

Reklama na naszym blogu pozwoli Ci w sposób efektywny i nienachalny dotrzeć do naszych czytelników. Napisz do nas i sprawdź co fajnego możemy razem zrobić.

jacek@jakpomasle.pl

Dlaczego warto?

Jesteśmy otwarci na współpracę z markami, firmami i instytucjami, które chciałyby zaistnieć na naszym blogu, kanale YouTube lub fanpageu na Facebooku. Bardzo lubimy niestandardowe działania i zawsze cieszymy się, gdy mamy okazję realizować ciekawy projekt. Bardzo chętnie wymyślimy wspólnie z Tobą akcję, która będzie dopasowana do naszego wizerunku i gustów naszych czytelników oraz widzów. Ponad 90% naszych czytelników, to osoby pełnoletnie, które świadomie dysponują swoim czasem i pieniędzmi. Reklama tutaj stanowi świetny sposób na dotarcie do tej grupy ludzi.

Napisz do nas:

Jacek Andrzejewski – jacek@jakpomasle.pl

Sami o sobie


To już ponad 3 lata!

Blog Jak Po Maśle powstał w lutym 2012 r. i na początku skupiał się jedynie na tematyce kulinarnej. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dzisiaj Jak Po Maśle to blog lifestylowy, na którym publikujemy artykuły i filmy na temat naszych zainteresowań: kulinariów, mody i szycia, podróży, zdrowego stylu życia i wielu innych. Zaczynaliśmy od kilkunastu osób odwiedzających nasz blog. Dzisiaj naszych czytelników można liczyć w dziesiątkach tysięcy.

macbook

Statystyki za ostatnie 30 dni

0
Unikalnych użytkowników
0
Wygenerowanych wyświetleń bloga
0.4 min
Średni czas spędzony na blogu
0
Tylu mamy fanów na Facebooku

Współpracowaliśmy z:

wspolpracowalismy2013-2014

Co możemy razem zrobić:

Reklama wideo

Na co dzień, przy produkcji naszego kulinarnego show, współpracujemy ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów wideo. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz własne studio przygotowane do nagrywania filmów – nie tylko kulinarnych. Nasze realizacje jakością wykonania dorównują wielu profesjonalnym produkcjom telewizyjnym.

Możemy ulokować produkt/markę w naszych filmach kulinarnych, podróżniczych lub lifestylowych. Możemy też stworzyć coś zupełnie nowego i opublikować to na naszym kanale YT albo na stronie/YT reklamowanej marki.

Artykuły, recenzje, konkursy

Na potrzeby promocji produktu lub marki przeprowadzimy testy, napiszemy recenzję produktu lub napiszemy artykuł reklamowy. Do każdego wpisu wykonamy indywidualną sesję zdjęciową. Chętnie organizujemy też konkursy z nagrodami dla naszych czytelników. Dokładamy wszelkich starań, aby wpis sponsorowany oprócz treści reklamowych miał również wartość merytoryczną.

Reklama display

Nie uciekamy od reklamy display na naszym blogu bo wiemy, że w określonych sytuacjach taka forma reklamy jest najskuteczniejsza. Cenimy sobie niestandardowe kreacje i sposoby wykorzystania tego rodzaju reklamy na blogu.

Prowadzimy działalność gospodarczą i wystawiamy faktury VAT

Dary losu

Jeżeli chcecie wysłać nam paczkę z produktami swojej firmy/marki, to nie krępujcie się. Adres do wysyłki znajdziecie na naszej stronie w HASH.FM.

Akcje charytatywne

Organizujesz kampanię charytatywną, chcesz nagłośnić zbiórkę pieniędzy dla osoby/osób potrzebujących? Napisz do nas, zobaczymy jak możemy Ci pomóc.

japomasle_hashfm

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Napisz maila ze swoim pomysłem albo po prostu informację o chęci współpracy.

jacek@jakpomasle.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *