Kontakt

Kontakt

W sprawach związanych z reklamą i promocją na blogu:
Jacek Andrzejewski, tel. 502 173 166, mail: jacek@jakpomasle.pl

W sprawach związanych z gotowaniem i szyciem:
Paula Andrzejewska, mail: paula@jakpomasle.pl

O nas

kontakt_coverPaula Andrzejewska

Kim jestem i dlaczego robię to, co robię? Na pewno nie napiszę, że miłość do gotowania mam po mamie, że to moja pasja, że jestem z wykształcenia technologiem żywności, że zdjęcia na bloga też sama robię. Nie napiszę tego wszystkiego.Ja po prostu lubię gotować i zdaniem moich bliskich dobrze mi to wychodzi. Dlatego też pomyślałam, że warto byłoby się podzielić tą wiedzą i pasją z Wami, drodzy internauci. I wtedy powstał ten blog.Moje motto w kuchni: „Wszystkiego trzeba spróbować, a niektórych rzeczy nawet dwa razy”.

Jacek Andrzejewski

Nie mogę napisać o sobie, że potrafię gotować. Nie przeszkadza mi to we współtworzeniu tego bloga. Gotowanie stało się dla mnie świetnym pretekstem do tworzenia filmów, pisania i fotografowania.
To ja odpowiadam za sprawy techniczne, więc jeśli na blogu coś nie działa, to śmiało pisz do mnie. Kontakty z reklamodawcami, to też moja działka i uczciwie ostrzegam, że uwielbiam się targować ;)

Współpracowaliśmy:

wspolpracowalismy2013

Zakup zdjęć

Wszystkie zdjęcia opublikowane na www.jakpomaśle.pl są naszą własnością. Nie wyrażamy zgody na ich bezpłatne kopiowanie i wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie, bez naszej zgody.

Jeżeli chcesz wykorzystać zdjęcia z bloga Jak Po Maśle, to skontaktuj się z nami, a wtedy się dogadamy. Pamiętaj, że kradzione nie tuczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *