Home Jacek Po Maśle 8 rzeczy, które nam się nie udały w 2014r.

8 rzeczy, które nam się nie udały w 2014r.

11 min read
3
0

porażki roku 2014

 

Początek nowego roku, to zwykle moment, w którym na blogach i portalach internetowych pojawiają się różnego rodzaju podsumowania. W ogromnej większości są to podsumowania o charakterze pozytywnym. Dowiadujemy się co było najlepszego, najpiękniejszego, najciekawszego, najdłuższego itd. w roku poprzednim. Czasami autor podsumowania wciela się w rolę Wróżbity Macieja i popełnia np. listę 10 najbardziej perspektywicznych blogerów nadchodzącego roku. Ja postanowiłem zrobić trochę inne postanowienie, do którego zainspirował mnie Bill Gates (szczegóły na naszym Facebooku).

„W przedsiębiorstwach istnieje tendencja, aby szybko rozpowszechniać dobre wiadomości. Och, mamy świetne wyniki. Och, tak dobrze nam idzie. Problem polega na tym, że dobre wiadomości na ogół przyjmuje się bez dyskusji (…). Złe wiadomości pobudzają do zmian. Im szybciej przyjmiesz złą wiadomość, tym większe szanse, że pobudzi Cię ona do działania.”
Bill Gates, Przemówienie programowe, Uniwersytet Stanowy San Jose, 27.01.1998

Chociaż rok 2014 zaliczamy do naprawdę udanych, to w dzisiejszym wpisie opowiemy o tym, co nam w minionym roku nie wyszło. Tym samym liczę, że gdy za rok będę robił podobne zestawienie, to nie będzie w nim spraw opisanych poniżej. :)

kliknij_arrow

Pages 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Load More Related Articles
Load More By Jacek Andrzejewski
Load More In Jacek Po Maśle

3 komentarze

 1. Gadryiel

  08/02/2015 at 14:44

  Wlasnie trafilem na tego bloga i szczerze nie wiedzialbym, ze jest jakas kontynuacja tego wpisu gdyby nie komentarz o rozbijaniu posta na strony. Domyslalem sie, ze powinna byc gdzies jakas kontynuacja, jednak jej nie widzialem i juz mialem wylaczac, kiedy zobaczylem ten komentarz i numerki stron wyzej.

  Reply

 2. chixi

  15/01/2015 at 16:41

  A w nowym roku nie udał wam się pomysł z rozbijaniem posta na 10 stron, wiem że liczba wyświetleń musi się zgadzać ale to jest słabe.

  Reply

  • Jacek Andrzejewski

   Jacek Andrzejewski

   15/01/2015 at 20:47

   O tym, czy pomysł się udał, czy nie, napiszę już za rok w kolejnym tego rodzaju wpisie.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Pieczona kaczka po azjatycku z makaronem

Nie wiem, czy wiecie, ale drób w Polsce to jedno z najpopularniejszych mięs. W naszym domu…