Home Blog Subskrybuj nasz kanał na YouTube :)

Subskrybuj nasz kanał na YouTube :)

2 min read
0
0
youtube

 

Zapewne większość z Was, drodzy Czytelnicy bloga Jak Po Maśle, wie o istnieniu naszego kanały na YouTube. Zamieszczamy tam kolejne odcinki naszych kulinarnych show: Jak Po Maśle Przed Kamerą i Koktajlovych Inspiracji. Już wkrótce pojawią się tam filmy związane z szyciem, videoblog, a także filmy specjalne. Co to dokładnie będzie, to na razie nie zdradzę, ale na pewno warto czekać :)

Chociaż każdy nasz film oglądało po kilkaset osób, to subskrybuje nas (na tę chwilę) tylko 58. W skali YouTuba jest to naprawdę bardzo mało. Dlatego prosimy – subskrybujcie nasz kanał na YT. :) Każdy nowy subskrybent jest jak wielki zastrzyk motywacji dla nas i naszych przyjaciół, którzy poświęcają swój czas, by filmować kolejne odcinki.

Aby subskrybować wystarczy kliknąć w przycisk:

Zdajemy sobie sprawę, że takie proszenie o suby jest mało eleganckie. Ale chcemy żebyście wiedzieli, jak bardzo nam na tym zależy. :)

Obiecujemy, że za każdego suba odwdzięczymy się jeszcze lepszymi filmami i konkursami z masą atrakcyjnych nagród! Pozdrawiamy i z góry WIELKIE DZIĘKI! – Paula i Jacek :)

Load More Related Articles
Load More By Jacek Andrzejewski
Load More In Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Pieczona kaczka po azjatycku z makaronem

Nie wiem, czy wiecie, ale drób w Polsce to jedno z najpopularniejszych mięs. W naszym domu…