Home Blog Partnerstwo z SONY, VLOG i inne atrakcje :)

Partnerstwo z SONY, VLOG i inne atrakcje :)

3 min read
1
0

I stało się. Ja i Paula wystąpiliśmy wspólnie przed kamerą! :) Co więcej, będzie to teraz stały element naszej aktywności w internecie i mogę oficjalnie ogłosić, że od dzisiaj prowadzimy nie tylko blog, ale również vlog.

Pierwszy odcinek jest trochę na próbę, dlatego wybaczcie nam wszelkie niedoróbki i błędy. Następne odcinki będą już na pewno na wyższym poziomie. Ale co ja się będę rozpisywał, zapraszam do oglądania :)

Partnerstwo z SONY

Przy tej okazji musimy się pochwalić, że firma SONY została naszym partnerem technologicznym. Nawet sobie nie wyobrażacie jak się z tego cieszymy!

To właśnie SONY uwierzyło w nas i dostrzegło potencjał jaki w nas drzemie. Dostaliśmy od nich komplet sprzętu do wyposażenia naszego studia foto/video: lustrzanki, obiektywy, statywy, mikrofony i masę innych rzeczy. A wszystko po to, abyśmy mogli kręcić jeszcze więcej filmów i na jeszcze większym poziomie.

Od poniedziałku testujemy wszystko wspólnie z całą nasza ekipą. A w chwili, gdy czytacie te słowa, my jesteśmy gdzieś w plenerze albo w kuchni i nagrywamy kolejne odcinki naszych programów. :)

Make belive_white

Spodziewajcie się niespodziewanego ;)

Cały czas kontynuujemy nasze dwa flagowe programy, czyli Jak Po Maśle Przed Kamerą oraz Koktajlove Inspiracje (kolejny odcinek już w piątek). Natomiast w każdy poniedziałek będziemy publikowali nowy odcinek naszego vloga.

Ale to nie wszystko. Już bardzo niedługo swoją premierę będzie miał program dla wszystkich miłośników mody i szycia. Będzie zatem co oglądać w długie jesienne i zimowe wieczory :)

Aby niczego nie przegapić subskrybujcie nasz kanał na YouTube, gdzie pojawią się wszystkie w/w materiał wideo. Dla naszych subskrybentów przygotowaliśmy fajne niespodzianki!

 

Load More Related Articles
Load More By Jacek Andrzejewski
Load More In Blog

One Comment

  1. Dorota

    02/10/2013 at 14:30

    Kochani, na pewno musicie się więcej uśmiechać (szczególnie Paula) ;)

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Pieczona kaczka po azjatycku z makaronem

Nie wiem, czy wiecie, ale drób w Polsce to jedno z najpopularniejszych mięs. W naszym domu…